İstanbul Karate İl Temsilciliği

2014-yili-antrenor-karate

2014-2015 YILDINDA GÖREV ALMIŞ ANTRENÖRLER

Vizeli antrenörlere görev verilmiştir.
 

                       
   
                   OKUL GENÇLER TÜRKİYE KARATE ŞAMPİYONASI  MERSİN (22-24 MAYIS 2015 )
                  
                  KAFİLE BAŞKANI:Ahmet ÇAVUŞ
                                İDARECİ: Cengiz DENİZ

                       
GÖREVLİ ANTRENÖRLER
                         
                       
1.İbrahim YAZICI
                        2.Hatiçe AKTAŞ VURMAZ
                        3.Füsin OÇAL ÇAKALOZ
                        4.Samet ÇETİNEL
                 
TÜRKİYE MİNİKLER KARATE ŞAMPİYONASI (29-30 OCAK 2014)

                    Balıkesir - Burhaniye Spor Salonu

                      GÖREVLİ ANTRENÖRLER

                        1.CENGİZ SANİN
                        2.AHMET KÖSE
                        3.SEVCAN MUDAK
                        4.CENGİZ DENİZ
 

           
TÜRKİYE YILDIZLAR KARATE ŞAMPİYONASI (31 OCAK-01-02 ŞUBAT 2014)

                 Balıkesir - Burhaniye Spor Salonu

                     GÖREVLİ ANTRENÖRLER

                        1.Cengiz SANİN
                        2.Apduraman SANİN
                        3.Hakan VURMAZ
                        4.Erdal ÖZCAN
 

         
TÜRKİYE ÜMİT-GENÇ-21 YAŞ ALTI KARATE ŞAMPİYONASI (09-11 OCAK 2014)

                  GÖREVLİ ANTRENÖRLER

                          1.Cengiz SANİN
                          2.Arda EROL
                          3.Ahmet DALAN
                          4.Reyhan ALKAN
 

           
İLLER ARASI YILDIZ OKULLAR BÖLGE BİRİNCİLİĞİ (15-16 ŞUBAT 2014)

                     İDARECİ:Cengiz SANİN

                 GÖREVLİ ANTRENÖRLER
           
                             KATA
                        1.Turan KAPTAN
                        2.Recep ORAL

                        YILDIZ ERKEK
                        1.Kemal YEĞE
                        2.Erdem ÖZCAN
                        3.Fisun Öçal ÇAKALOZ

                     YILDIZ BAYAN
                        1.Arda EROL
                        2.İbrahim YAZICI
                        3.Adem ÇELEBİ
 

               
BALIKESİR OKUL GENÇLER ŞAMPİYONASI (12-13 MART 2014)
           
                     İDARECİ:Cengiz SANİN
                     İDARECİ:Menderes MORKOÇ

                    GÖREVLİ ANTRENÖRLER

                         1.Ahmet TURAN
                         2.Haydar GÜNERİ
                         3.Hüsame ÖZMEN
                         4.İsmail Hakkı ŞEN
                         5.Meryem GÜLER
                         6.İbrahim KUŞAKSIZ
 

                   KÜTAHYA KÜÇÜK-YILDIZ OKULLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (03-04 MAYIS 2014)

                         İDARECİ: Cengiz SANİN

                           Görevli Antrenörler

                          1.İbrahim AKBULUT
                          2.Şener BOY
                          3.Sevgi GÜLER
                          4.Yusuf ÇIRAK
                          5.Recep ORAL
                          6.Kaan ARKIN
 

                           ERZİNCAN OKUL GENÇLER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI (13-14 NİSAN 2014)

                          Görevli Antrenörler

                         1.Okay ARPA
                         2.Ayşegül Yonar TUNÇER
                         3.Suat TAŞYAR
                         4.Ahmet DALAN
                         5.Cengiz DENİZ

Bu tarih itibariyle tekrar başa dönülmüştür.
 
 
                    ÜMİT-GENÇ ve U21 TÜRKİYE KARATE ŞAMPİYONASI (SAMSUN -20-23 KASIM 2014)

                         Görevli Antrenörler

                          1.Ahmet DALAN
                          2.Arda EROL
                          3.Hanifi ARSLAN
                          4.Erdal ÖZCAN
                          5.Reyhan ALKAN
                          6.Kemal YEGE

                       TÜRKİYE BÜYÜKLER VE VETERANLAR ŞAMPİYONASI 18-20 ARALIK 2014 ÇORLU

                        Görevli Antreörler
 Kafile başkanı  :  Cengiz SANİN
                           1.Cengiz SANİN
                           2.Sevcan MUDAK
                           3.Feray KOÇALİ
                           4.Ahmet KÖSE

                Türkiye Minikler Karate Şampiyonası  30 Ocak - 01 Şubat 2015 - Sakarya

                         Görevli Antrenörler

      Kafile Başkanı : Ahmet  ÇAVUŞ           

                                 1.Cengiz SANİN

                                 2.Adem ÇELEBİ

                                 3.İbrahim YAZICI

                                 4.Esra KUGUOĞLU

 

                           Türkiye Yıldızlar Karate Şampiyonası   28-30 Ocak 2015 – Sakarya

                     Görevli Antrenörler

    Kafile Başkanı : Ahmet  ÇAVUŞ

                                    1.CENGİZ SANİN

                                    2.APDURAMAN SANİN

                                    3.ERDEM ÖZCAN

                                    4.OKAY ARPA

                     OKUL GENÇLER GRUP ŞAMPİYONASI 08-09 MAYIS 2015 YALOVA
 
 
Kafile Başkanı : Ahmet ÇAVUŞ
               İdareci : Emin YAVUZ
             
                  Görevli Antrenörler
                  

                                    1.İbrahim DİLER
                                    2.Cengiz DENİZ
                                    3.İlhami TUNÇ
                                    4.Hüsame ÖZMEN
                                    5.Suat TAŞYAR
                                    6.Meryem GÜLER

GÖREV VERİLİP DE GÖREV ALMAK İSTEMEYEN ANTRENÖRLER

           
                       1.Yüksel BALTAY
                       2.Zeki UYGUR
                       3.Reyhan ALKAN
                       4.Seçkin CAN
                       5.Hamdullah ÖZOĞUL
                       6.Haydar GÜNER
                       7.Hayrullah YAMANOĞLU 

 


İSTANBUL KARATE İL TEMSİLCİLİĞİ

Tüm hakları saklıdır.Copyright © 2014
İstanbul Karate İl Temsilciliği
=> Sen de ücretsiz bir internet sitesi kurmak ister misin? O zaman burayı tıkla! <=